Nowości

Wszystkie aktualności i nowości związane z profesjonalnymi rozwiązaniami audio video

System Audio Guide STG03 firmy FlySoundTech może pracowac w dwóch trybach - automatycznym i ręcznym.
Tryb automatyczny samodzielnie uruchamia nagraną treść audio w momencie, kiedy odbiornik znajdzie się w pobliżu znacznika. Tryb ręczny polega na samodzielnym uruchamianiu wybranej treści audio, za pomoca klawiszy numerycznych lub funkcyjnych ("w przód" lub "w tył").

Audioprzewodnik STG03 dodatkowo jest wyposażony w ekran o przekątnej 2.8" i tradycyjną klawiaturę numeryczną, co pozwala na samodzielny wybór konkretnego tekstu i dodatkowo obejrzenie zgranych z nim obrazów.

Czytaj więcej...

Co to jest Air@-EL100?

Air@-EL100 bezprzewodowy, optyczny (LED) system przesyłu sygnału wizyjnego, zaprojektowany do współpracy z systemami monitoringu (CCTV) w windach, rozwiązujący dotychczasowe problemy z instalacjami przewodowymi.
Tradycyjne przewodowe systemy kamer CCTV montowane w windach, w związku ze specyfiką obiektów ruchomych jakimi są windy napotykają wiele trudności. Systemy takie muszą wykorzystywać istniejące wiązki przewodów będące w ciągłym ruchu. Wiąże się to z dużymi problemami technicznymi oraz formalnymi, ponieważ instalacja dodatkowych systemów może nie pozostawać obojętna na bezpieczeństwo pracy windy. Ponadto instalacje przewodowe wymagają regularnej obsługi i konserwacji, a co pewien czas kompletnej wymiany kabli, co dodatkowo generuje znaczne koszty.

Czytaj więcej...

Co to jest Air@-EL300?

Air@-EL300 to bezprzewodowy, laserowy system przesyłu sygnału wizyjnego, zaprojektowany do współpracy z systemami monitoringu (CCTV) w windach, rozwiązujący dotychczasowe problemy z instalacjami przewodowymi.

Tradycyjne przewodowe systemy kamer CCTV montowane w windach, w związku ze specyfiką obiektów ruchomych jakimi są windy napotykają wiele trudności. Systemy takie zmuszone są wykorzystywać istniejące wiązki przewodów będące w ciągłym ruchu. Wiąże się to z dużymi problemami technicznymi oraz formalnymi, ponieważ instalacja dodatkowych systemów nie pozostaje obojętna na bezpieczeństwo pracy windy. Ponadto instalacje przewodowe wymagają regularnej obsługi i konserwacji, a co pewien czas kompletnej wymiany kabli, co dodatkowo generuje znaczne koszty.

Air@- EL300 wykorzystuje laserowy optyczny transmiter video, który umożliwia bezprzewodową transmisję sygnału wizyjnego z kamery zainstalowanej w windzie do odbiornika oddalonego nawet do 300m. Przesyłany obraz jakości DVD Video jest kompatybilny ze standardami PAL i NTSC. W związku z nieporównywalnie dłuższą żywotnością Air@-EL300 w porównaniu do tradycyjnych instalacji ”ruchomych kabli”, zwiększa się znacznie okres eksploatacyjny oraz bezpieczeństwo użytkowania windy. 

Czytaj więcej...

Głośniki do dźwiękowych systemów ostrzegawczych są specjalnie skonstruowane do zastosowań w budynkach, gdzie jakość działania systemów Emisji słownych instrukcji ewakuacyjnych jest obwarowana odpowiednimi przepisami. Głośnik LBC 3086/41 jest skonstruowany z myślą o dźwiękowych systemach ostrzegawczych i spełnia wymagania brytyjskiej normy BS5839 Część 8.

 

  • Przeznaczone do odtwarzania mowy i muzyki
  • Płaski montaż w sufitach podwieszanych
  • Łatwość montażu
  • Prosta regulacja mocy wyjściowej
  • Opcjonalna atestowana osłona przeciwogniowa
  • Dyskretne wzornictwo pasujące do każdego wnętrza
  • Zgodność z międzynarodowymi normami bezpieczeństwa
  • Zgodność z normą BS5839 część 8

 

Czytaj więcej...