Nowa Plena - Easy Line firmy Bosch

Wszechstronność zastosowań, niezawodność i łatwość obsługi – oto jak można w skrócie scharakteryzować system nagłośnieniowy Plena Easy Line. Jak może sugerować renoma marki Bosch, produkty Plena charakteryzują się wysoką jakością, stanowiąc idealne rozwiązanie dla małych i średnich lokalizacji.

Jak przystało na renomę marki Bosch, produkty Plena charakteryzują się wysoką jakością i doskonale zdają egzamin w instalacjach małej i średniej wielkości. Różne elementy tego systemu można wzajemnie łąc-zyć i w ten sposób przygotować instalację praktycznie dowolnego rodzaju - od prostego systemu nagłośnieniowo-ostrzegawczego po specjalnie dostosowywane konfiguracje wielostrefowe.

 System gotowy na spotkanie z przyszłością

Ważnym elementem systemu nagłośnieniowego Plena serii Easy Line jest zgodność ze standardami obowiązującymi w przyszłości.
Zapewnia to bezpieczeństwo inwestycji w system, który można swobodnie rozbudowywać w praktycznie każdym zastosowaniu.
Firma Bosch to najwyższej klasy ekspert w dziedzinie badawczo-rozwojowej, znana na całym świecie jako producent wysokiej jakości produktów i systemów komunikacyjnych. Korzyści

Codzienna eksploatacja

System nagłośnieniowo-ostrzegawczy Plena serii Easy Line został opracowany z myślą o maksymalnej elastyczności i łatwości obsługi. Jest przeznaczony do codziennej eksploatacji, gotowy do pracy zaraz po podłączeniu i zapewnia bardzo wysoką jakość dźwię-ku i świetne odwzorowanie mowy.
Możliwe jest zastosowanie konfiguracji z jedną lub dwiema strefami, co pozwala wykorzystać system w lokalizacjach o bardzo różnych wymaganiach w zakresie nagłośnienia i nadawania komunikatów głosowych.

Łatwa obsługa

Właścicielom małych firm czy kierownikom restauracji z pewnością spodoba się superwygodne, gotowe do użycia rozwiązanie, którego obsługa nie wymaga żadnego szkolenia. Aby zacząć korzystać z przejrzystych funkcji nagłośnieniowych systemu, wystarczy podłączyć głośniki i mikrofon. Zastosowanie panelu ściennego umożliwia zdalne sterowanie systemem, zapewniające jeszcze większą wygodę obsługi.

Charakterystyka

 • Łatwa obsługa dzięki oznaczeniom stref i wskaźnikom ustawień
 • Inteligentna korekcja charakterystyki częstotliwościowej gwarantująca doskonałą jakość dźwięku i reprodukcji mowy
 • System gotowy do użytku bez konieczności szkolenia
 • Eleganckie wzornictwo w europejskim stylu
 • Produkty najwyższej jakości z możliwością rozbudowy w przyszłości

Zastosowania

Funkcjonalny projekt przygotowany do rozbudowy

Systemy nagłośnieniowo-ostrzegawcze Plena serii Easy Line są przeznaczone do małych i średnich loka-li różnego rodzaju -od butików po większe magazyny. Zapewniają wysoką jakość dźwięku, można je wygodnie rozbudowywać oraz mają więcej funkcji niż zwykłe rozwiązania audio przeznaczone dla odbior-ców prywatnych. Jeden system może obsługiwać wiele obszarów, na przykład halę sklepową i sąsiadujący magazyn. Wchodzące w skład systemu panele ścienne i oddzielne panele przeznaczone do regulacji głośności pozwalają zdalnie sterować nagłośnieniem stref i głośnością. W razie konieczności w systemie można zainstalować więcej stacji wywoławczych. Ważną cechą systemu nagłośnieniowego Plena serii Easy Line są duże możliwości rozbudowy. To oznac-za dobre zabezpieczenie inwestycji - praktycznie bez względu na rodzaj zastosowania system można dalej rozbudowywać.

Obszary zastosowań:

 • Sklepy
 • Restauracje
 • Biurowce
 • Hotele
 • Świątynie
 • Szkoły
 • Budynki użyteczności publicznej
 • Sale posiedzeń
 • Statki turystyczne i promy

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.