Bosch DCN-SWSI - nowa wersja oprogramowania do tłumaczeń symultanicznych

Ukazała się nowa wersja 3.10  oprogramowania  do tłumaczeń symultanicznych Bosch DCN-SW. Nowością są 2 dodatkowe moduły: DCN-SWSI – do tłumaczeń symultanicznych i DCN-SWMD – do dystrybucji wiadomości. DCN-SW v 3.10 może być używana tylko z systemem przewodowym Bosch DCN-NG. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemem operacyjnym  Windows 7  (32 i 64 bity)

Program DCN-SWSI-E to program do obsługi tłumaczeń symultanicznych, niezbędny podczas międzynarodowych konferencji. Służy przygotowaniu tłumaczeń symultanicznych, kontrolowaniu urządzeń i monitorowaniu pracy tłumaczy. Oprogramowanie pozwala na zarządzanie do 31 kabin tłumaczy, w każdej maksymalnie do 6 pulpitów.
Program DCN-SWMD-E to program do dystrybucji wiadomości, które mogą być wysyłane np. przez tłumaczy do operatora technicznego lub do przewodniczącego, z prośbą o wolniejsze mówienie przez mówcę lub z prośbą o pomoc.

Korzyści wynikające ze stosowania oprogramowania:

Bosch DCN-SWSI-E

  • Operator ma możliwość śledzenia pulpitów tłumaczy
  • Konfigurowanie pulpitów z pozycji oprogramowania
  • Monitorowanie pracy tłumaczy
  • Indywidualne ustawienie czułości mikrofonów w pulpitach tłumaczy

Bosch DCN-SWMD-E

  • Możliwość wysyłania prośby przez tłumacza "Proszę mówić wolniej" (wymagany DCN-SWSI)
  • Możliwość wysyłania prośby o pomoc przez delegatów i tłumaczy

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.