Nowy system Tourguide od firmy Sennheiser

Na tegorocznych targach ISE w Amsterdamie, firma Sennheiser zaprezentowała nowy odbiornik tourguide EK 1039. Użytkownicy skorzystają z niezawodnej transmisji bezprzewodowej RF, łatwej obsługi i wyjątkowej jakości dźwięku.  Sennheiser tourguide EK 1039 jest wszechstronnym i łatwym w użyciu odbiornikiem, który doskonale sprawdzi się przy zwiedzaniu muzeów, fabryk, miasta, wystaw lub wtłumaczeniach na konferencjach międzynarodowych.

Tourguide EK 1039 posiada szeroki zakres pasma do 75 MHz, co czyni go przewodnikiem z największą liczbą kanałów, które mogą pracować jednocześnie. Użytkownicy mogą przesyłać do 32 kanałów na zakresie częstotliwości. Doskonałe pasmo przenoszenia dźwięku od 25 do 15,000 Hz pozwala na wysoką jakość reprodukcji dźwięku.

Firma Sennheiser, z siedzibą w Wedemark koło Hanoweru w Niemczech, jest jednym z wiodących producentów mikrofonów, słuchawek oraz systemów transmisji bezprzewodowej.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.