Rozwiązania dla obiektów zabytkowych i wystawienniczych

Pragniemy przedstawić Państwu najnowsze rozwiązania techniczne, które uatrakcyjnią pozycję Państwa obiektów oraz ułatwią oprowadzanie wycieczek. Wyraźnie zwiększająca się liczba turystów w Polsce związana jest z bogatą ofertą zarówno przemysłową jak i kulturalną, a co za tym idzie, istnieje potrzeba sprawnej ich obsługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom potencjalnych odwiedzających proponujemy:

  • system TourGuide (znany także pod nazwą audio przewodnik czy audioguide, zastępuje wycofywany system Infoport)
  • system indywidualnego zwiedzania guidePort


Proponowane systemy pracują od dawna w wielu znanych, turystycznie atrakcyjnych obiektach na całym świecie, min. w Muzeum Magii w Paryżu czy Muzeum Cywilizacji w Kanadzie, a także w Polsce, min. w Gdańsku, Wrocławiu i  Kłodzku. Zastosowanie systemu guidePort (a także TourGuide) urozmaica ich walory turystyczne i przyciąga nowych turystów.
System TourGuide

(znany także pod nazwą audio przewodnik czy audioguide, zastępuje wycofywany system Infoport) jest systemem ułatwiającym pracę tradycyjnych, "żywych" przewodników. TourGuide wykorzystuje bezprzewodowy system transmisji dźwięku do przekazywania informacji bezpośrednio poprzez mikrofon przewodnika, wprost do odbiorników osobistych każdego z uczestników wycieczki.

W naszej ofercie posiadamy następujące systemy:

  • Audio przewodnik TourGuide 2020-D (zastępuje Infoport)
  • Audio przewodnik TourGuide 1038
  • Audio przewodnik Infoport

Informujemy także, że system Infoport został wycofany z produkcji- został zastąpiony przez znacznie lepszy system TourGuide 2020-D, oferujący w standardzie pracę w jednym z 6 kanałów, przy cyfrowej transmisji dźwięku.