Tour Guide i Audio Guide firmy FlySoundTech w ofercie Best Audio

Systemy Tour Guide i Audio Guide, popularnie nazywane dziś Przewodnikami lub Tłumaczami symultanicznymi i Audioprzewodnikami firmy FlySoundTech, dostępne już w naszej dystrybucji. Duża oferta urządzeń pozwala na wybór odpowiedniego zestawu urządzeń dla praktycznie każdej grupy odbiorców. Systemy dla przewodników czy też przenośne systemy tłumaczeń symultanicznych, znajdują zastosowanie w wielu branżach m.in. turystycznej, szkoleniowej, czy szeroko rozumianych tłumaczeń.
Flysound Technology Co, Ltd. jest profesjonalnym dostawcą różnych rodzajów bezprzewodowych systemów audio przewodników ( Audio Guide) i przenośnych systemów Tour Guide. Produkty FlySoundTech znane są z niezawodności, funkcjonalności i bardzo atrakcyjnego wyglądu. Typowy system tour guide zawiera bezprzewodowy nadajnik z mikrofonem oraz pewną liczbę bezprzewodowych odbiorników. Rozmowy "Przewodnika" lub "Tłumacza" są odbierane przez delegatów, gości czy zwiedzających przy pomocy bezprzewodowych odbiorników, poprzez słuchawki. Komunikaty będą docierać do słuchających bez konieczności krzyku i konkurowania np. z głośnymi maszynami lub przerywania, zwłaszcza gdy stanowią tłumaczenie. Odwiedzający będą słyszeć każde słowo wyraźnie co oznacza, że jest mniej prawdopodobna utrata ich zainteresowania i zapamiętają pozytywnie swoje doświadczenie.
Systemy TourGuide są przenośne i łatwe w obsłudze, co oznacza, że mogą być używane w dowolnym miejscu, aby przezwyciężyć szum tła (np. fabryka), potrzebę zachowania ciszy (np. muzeum), aby pokazać odwiedzającym pracę fabryki, ułatwić kadrze szkoleniowej pracę ze stażystami, czy przeprowadzić szkolenia w zakresie BHP. Systemy TourGuide są idealnymi rozwiązaniami dla każdej sytuacji w fabryce, gdzie ważne jest, aby przekazać informacje powyżej ogólnego hałasu w tle. Funkcja wielokanałowy umożliwia jednoczesne oprowadzanie wielu różnych wycieczek lub grupy, które działają w tym samym czasie, nie przeszkadzając sobie nawzajem. To doskonałe urządzenia dla każdej grupy z przewodnikiem, wewnątrz lub na zewnątrz, a nawet w autobusie! Odwiedzający mogą usłyszeć przewodnika bez rozpraszania się hałasem komunikacyjnym. System oznacza także, że przewodnik może rozmawiać z wielu osobami jednoczesnie, bez konieczności krzyczenia. Jest to szczególnie wygodne i polecane na tzw. wrażliwych obszarach, jak np. miejsca kultu. Wykorzystując systemy tourguide jako systemy tłumaczeń symultanicznych, tłumacz może po prostu siedzieć z tyłu sali i szeptać tłumaczenie do mikrofonu. Delegaci, którzy chcą usłyszeć tłumaczenie, zabierają ze sobą odbiornik na początku spotkania i słuchają ze słuchawek. Systemy TourGuide działają na różnych częstotliwościach, co oznacza, że może być pokrytych jednocześnie kilka różnych języków.
Obecnie firma FlySoundTech oferuje dwa rozwiązania:
1. Seria ATG jest przeznaczona dla przewodników, dla branży turystycznej, jako wyposażenie multimedialnych sal konferencyjnych, muzeów, jako systemy tłumaczeń symultanicznych, w kościołach itp. Może być wykorzystywana przez wiele grup, w tym samym czasie bez zakłóceń. Systemy z serii ATG znajdują się w Luwrze i w Muzeum Pałacu w Wersalu we Francji, korzysta z nich wiele biur podróży i organizatorów wycieczek w Europie, Azji Południowo-Wschodniej i Chinach.
2. Seria STG nazywana jest także automatycznymi audio przewodnikami. To urządzenia, które nie potrzebują przewodnika, użytkownik po prostu naciska przycisk, aby wybrać numer odsłuchiwanej informacji. Znakomicie sprawują się w muzeach. Do urządzenia można wgrać zdjęcia, logo firmy, czy inne reklamy, które chcemy umieścić. STG01 jest przeznaczony do ręcznego uruchamiania, STG03 może być uruchamiane zarówno ręcznie jak i automatycznie wywołane przez nadajnik. Systemy z serii STG znajdują się m.in. w Muzeum Pałacu na Tajwanie, The prime minister museum w Malezji.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.