Bosch DICENTIS - bezprzewodowy system konferencyjny

Firma Bosch wprowadza do sprzedaży nowy bezprzewodowy system konferencyjny DICENTIS, w którym zastosowano standardową technologię Wi-Fi oraz inteligentne zarządzanie siecią. Technologia Wi-Fi umożliwia współpracę z innymi sieciami bezprzewodowymi i wykorzystuje częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. To znaczy, że system jest widoczny w sieci, a inne punkty dostępu Wi-Fi rozpoznają bezprzewodowy punkt dostępu (WAP) systemu DICENTIS i mogą unikać korzystania z tego samego kanału.
Dzięki inteligentnemu zarządzaniu siecią bezprzewodową system sprawdza dostępność oraz obciążenie kanałów i automatycznie przełącza się na wolne kanały, nie powodując zakłóceń.
Rozbudowane urządzenie bezprzewodowe jest wyposażone w interfejs z pojemnościowym ekranem dotykowym o przekątnej 4,3 cala, który zapewnia szybko i intuicyjną obsługę. Funkcjonalność urządzenia można rozszerzyć za pomocą dodatkowych modułów oprogramowania, np. do obsługi głosowań z wykorzystaniem identyfikacji przy użyciu kart NFC.
Nowatorski system konferencyjny Bosch DICENTIS obsługuje architekturę OMNEO Media Networking opartą na sieci IP i opracowaną przez firmę Bosch. Jego oprogramowanie daje się aktualizować, dzięki czemu można go dodawać do DCN multimedia i innych urządzeń OMNEO.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.