Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje tutaj zawarte mogą być nieaktualne.
Tour Guide i Audio Guide firmy Linkx

Dla wielu osób, głos to podstawowe narzędzie pracy. Nie jest ważne czy prowadzą szkolenia, oprowadzają wycieczki, czy są tłumaczami. Cały czas w swojej pracy używają głosu, a nawet najmniejsze jego nadwyrężenie, może być fatalne w skutkach. Z myślą o tych osobach przygotowaliśmy adekwatne rozwiązanie w postaci systemu TourGuide firmy Linkx.

W naszej ofercie analazły się dwie linie urządzeń : TG-100 i TG-101. Charakteryzują się nie tylko wysokimi paremetrami technicznymi lecz również ergonomią, elegancją i świetną jakością wykonania.  System jednostronny TG-100, świetnie sprawdzi się w przypadku np. tłumaczeń symultanicznych. Tour Guide TG-101 to rozwiązanie oferujące komunikację dwustronną. O użyteczności tego systemu z pewnością przekonają się szkoleniowcy, którym często zadawane są dziesiątki pytań.


Systemy Tour Guide mogą służyć każdemu, kto w swojej pracy musi posługiwać się głosem, aby przekazywać informacje grupie osób. Dzięki nim możliwe będzie np. prowadzenie szkoleń z zakresu BHP na hali produkcyjnej, stojąc obok maszyny, ale bez koniecznosci wytężania głosu.

 Proponowane przez nas urządzenia to rozwiązania, które zgodne są z dyrektywami unijnymi, a do ich obsługi nie trzeba nabywać dodatkowych uprawnień czy pozwoleń.

Swoje zastosowanie znajdują między innymi:

- w biurach tłumaczeń – gdzie dzięki możliwości wykorzystywania do 16 kanałów, tłumaczenia symultaniczne będą dużo łatwiejsze

- w pracy szkoleniowca – szkoląc dużą grupę ludzi, za pomocą systemu TourGuide można pracować nawet w hałasie i zostać dobrze rozumianym oraz mamy pewność, że przekazywane informacje trafiają do wszystkich uczestników szkolenia.

- podczas wycieczek – dzięki małej wadze możliwe jest korzystanie z urządzeń przez długi czas, bez zmęczenia. Dyskretny i elegancki wygląd sprawia, że nie będą rzucać się w oczy podczas zwiedzania np. miejsc sakralnych, a wysoka jakość przekazywanego dźwięku zapewni optymalną głośność nawet na hałaśliwym starym rynku miasta.

- przy audiodeskrypcji – świetne parametry technicze oferowanych przez nas urządzeń sprawiają, że każde słowo będzie wyraźne a jakość dźwięku wysoka, co stanowi w tym wypadku kluczowe parametry

Stosując systemy Tour Guide TG-100 i TG-101 można nie tylko ułatwić życie osobom pracującym na tych stanowiskach, ale także uczynić ich pracę znacznie bardziej efektywną.

Uzupełnieniem naszej oferty są urządzenia Audio Guide, oferujące możliwość odtwarzania nagranego wcześniej pliku dźwiękowego np. z pełną trasą i opisami poszczególnych eksponatów w muzeach. Modele AG01 i AG02, to rozwiązania, które sprawią, że zwiedzanie przeniesione zostanie na nowy, lepszy poziom. Dodatkowo urządzenia z tej serii stanowią świetny gadżet marketingowy. Nadana im przez producenta nazwa „Souvenir” sugeruje już jego przeznaczenie. Połączenie niskiej ceny, małych rozmiarów urządzenia i możliwości naklejenia własnej grafiki na front, sprawia że wizyta w miejscu wyposażonym w system Audio Guide, będzie mile i na długo zapamiętana.
 
Systemy Tour Guide i Audio Guide stają się coraz bardziej popularne i wyznaczają nowe standardy w tych kategoriach, a dzięki urządzeniom z naszej oferty możliwe jest podniesienie poziomu świadczonych przez Państwa usług.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.