Bosch CCS 1000 D - Cyfrowy System Konferencyjny

Bosch CCS 1000 D to technologie, które przenoszą zastosowania konferencyjne w 21 wiek. Firma Bosch wprowadza cyfrowy system konferencyjny CCS 1000 D, następcę znanego i docenianego za swoją jakość dźwięku i wykonania, analogowego systemu CCS 900, cieszącego się uznaniem ze względu na niezawodność i wszechstronność zastosowanych w nim rozwiązań.

Dzięki wykorzystaniu cyfrowego przetwarzania dźwięku i funkcji Digital Acoustic Feedback Suppression, pozwala na uzyskanie bardzo dobrej jakości dźwięku nawet dla mówców znajdujących się w dalszej odległości od pulpitu. Zrozumiałość mowy przekazywanej przez system konferencyjny CCS 1000D stoi na najwyższym poziomie, a każde słowo wypowiedziane podczas spotkania dociera do wszystkich jego uczestników.

Dodatkowym atutem jest niezwykła łatwość obsługi tego systemu, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników, którzy nie chcą zagłębiać się w zagadnienia techniczne. CCS 100D nie wymaga obsługi przez operatora, ani szkolenia. Pulpit przewodniczącego jest obsługiwany przez 2 przyciski: aktywuj głos i priorytet, który pozwoli zabrać głos wyciszając pozostałych mówców. Ponadto system wykorzystuje znaną z CCS-900 funkcję (Possible-To-Speak). Dodatkowym udogodnieniem jest kolejka żądań udzielania głosu (Request-To-Speak), dzięki którym uczestnicy konferencji mogą w pełni skupić się na temacie obrad i nie muszą ciągle naciskać przycisków.

System dyskusyjny CCS 1000 D wyposażany został także w urządzenie rejestrujące i odtwarzające przebieg obrad. Dzięki wbudowanej pamięci możliwe jest nagranie do 8 godzin rozmów i / lub rejestracja 4000 godzin rozmów na zewnętrznej pamięci USB o pojemności do 128 GB.

Rozwiązaniem stanowiącym o rewolucyjności tego systemu jest możliwość obsługi kamer HD, łącznie z automatycznym sterowaniem nimi bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania, a także wbudowana przeglądarka internetowa i możliwość sterowania konferencją za pośrednictwem tabletu.

Wszystkie zastosowane w Bosch CCS 1000D rozwiązania powodują znaczący wzrost w efektywności prowadzenia konferencji i spotkań, dlatego jest on idealnym rozwiązaniem dla takich obiektów jak centra biznesowe, sale konferencyjne czy sale sądowe. Dlatego nie mamy wątpliwości, że system ten zostanie nowym standardem na rynku systemów konferencyjnych.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.