Nowe modele monitorów firmy NEC podświetlanych technologią W-LED

NEC wprowadza nowe modele monitorów serii E/EA o podświetleniu W-LED. Firma wypuściła na rynek trzy przekroje ekranowe 19", 20" oraz 23"

NEC MultiSync® EA192M – Monitor o przekątnej 19" oparty o panel TN, pracuje w formacie 5:4. Ekran podświetlany jest technologią W-LED dysponujący max rozdzielczością 1280 x 1024 pikseli. Moc jaką pobiera w trybie ekonomicznym to zaledwie 18W. Szybki czas reakcji 4ms oraz wysoki kontrast 1000:1 pozwala na uzyskanie wyraźnego i ostrego obrazu o jasności 250cd/m2. Monitor został wyposażony w złącza typu DVI-D, Display Port oraz analogowy port D-SUB. NEC MultiSync® EA192M posiada funkcję automatycznego dopasowywania jasności ekranu w zależności od natężenia światła panującego w pomieszczeniu. Stopka podtrzymująca monitor pozwala nam na regulację wysokości w zakresie 110mm, obrót dookoła własnej osi, regulację konta oraz pracę w pionie.

NEC MultiSync® E201W – Nowy monitor o przekątnej ekranu 20" wyświetlający obraz o rozdzielczości 1600x900 w formacie 16:9 na wysokiej klasy panelu TN podświetlanym diodami W-LED. Monitor wyposażony jest w czujnik natężenia oświetlenia zmieniający jasność ekranu w zależności od jasności w pomieszczeniu. Monitor posiada pełen pakiet złączy w tym DVI-D, Display Port oraz D-SUB. Wyposażony jest w stopkę z możliwością regulacji wysokości, kąta nachylenia, obrót dookoła własnej osi oraz pracę w pionie.

NEC MultiSync® EA232WMi – Firma NEC wydała pierwszy monitor Display Solution z panelem IPS podświetlny diodami W-LED. 23" ekran dysponuje rozdzielczością 1920 x 1080 pikseli i jasnością 300cd/m2. Monitor wyposażony jest w pełen pakiet złączy w tym Display Port, USB, DVI-D. Podobnie jak w całej serii MultiSync® E/EA, monitor posiada czujnik natężenia światła oraz bardzo ergonomiczną stopkę umożliwiającą regulację w każdym kierunku i pracę w pionie.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.