Generator testowych sygnałów audio video EXTRON VTG 400DVI

Od niedawna w ofercie Extrona znajduje się zaawansowany programowalny generator testowych sygnałów audio-video. Urządzenie to pomimo swej wysokiej ceny powinno być na wyposażeniu każdej szanującej się firmy wykonującej instalacje multimedialne i nagłośnieniowe. Umożliwia on generowania sygnałów testowych praktycznie we wszystkich możliwych standardach audio-video. I tak dostępne są różne „wariacje” sygnału RGB(RGBHV, RGBS, RGsB, RsGsBs), component video, S-Video, composit video(PAL/NTSC), oraz cała gama sygnałów HD takich jak:

  • HD-SDI(SMPTE 292M),
  • SDI(SMPTE 259M-C), DVI-D.

W sumie urządzenie daje nam do dyspozycji 113 rodzajów sygnałów na swoich wyjściach testowych. Generator posiada łącznie 34 wzorce video(obrazy kontrolne) oraz 7 sygnałów testowych audio. Sprzęt ma wbudowany cyfrowy oscyloskop.

Urządzenie jest oczywiście w pełni programowalne i upgradeowalne przez wbudowane złącze RS-232.

Podsumowując – Extron VTG 400DVI jest niezastąpionym narzędziem pozwalającym na testowanie, ocenę działania, kalibrację i rozwiązywanie wszelakich problemów pojawiających się w systemach audio-video.

 

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.