System sterowania Avit / COMM-TEC

Często spotykamy się z sytuacją, kiedy ograniczenia budżetowe uniemozliwiają instalację systemu sterowania w małej sali konferencyjnej lub szkoleniowej.
Taka sytuacja jest frustrująca dla instalatorów jak i dla klienta końcowego, gdyż w rezultacie sala taka jest wyposażona w sposób nieoptymalny, a brak profesjonalnego systemu sterowania może znacznie ograniczyć jej funkcjonalność.

Dzięki nowej ofercie firmy COMM-TEC tego typu przypadki
można zaliczyć do historii. Firma zaprezentowała nowy zestaw systemu sterowania, kosztujący w podstawowej wersji mniej niż 1000 euro!

AVIT - to kompletny, profesjonalny system sterowania
z 7" panelem dotykowym, kontrolerem głównym, trzema nadajnikami IR, jednym portem RS-232 oraz licencą programu Stardraw Stand-Alone.

System posiada 2-kierunkową komunikację z peryferiami, co umożliwia wyświetlanie na panelu dotykowym rzeczywistego stanu urządzeń wykonawczych.

System może być w prosty sposób rozbudowywany, w zależności od wymagań klienta, umożliwia prostą integrację z iPhonem, iPodem Touch, PDA, Smartfonem itd.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.