Bosch Plena Matrix Sound System

Firma Bosch zaprezentowała nowy system muzyczny Plena Matrix Digital Sound System. W odróżnieniu od dotychczasowych rozwiązań jest to system, w którym najważniejsza jest muzyka. Dlatego poszczególne elementy systemu zawierają wszystko to, co jest potrzebne do otrzymania profesjonalnego brzmienia w klubach fitness, hotelach, restauracjach, pubach, centrów biznesowych i handlowych, salach konferencyjnych i kongresowych, a nawet w czasie niedużych występów na żywo.

Ta jakość dźwięku bierze się z faktu, że możemy kontrolować sygnały wejścia i wyjścia.
Sygnały wejściowe możemy wzmacniać (gain), poddawać je wielozakresowej korekcji (equalizacja) i dynamicznej kompresji – a wszystko na każdym wejściu!
Oprócz tego na wyjściach mamy także możliwość wielozakresowej korekcji, filtracji, kompresji, linię opóźniającą i limiter, a także zdolność do mieszania kilka wejść do ośmiu wyjść w czasie rzeczywistym.

Jeżeli dodamy do tego maksymalną elastyczność, intuicyjną obsługę i niezawodność, prostotę instalacji i bardzo atrakcyjny wygląd - uzyskamy niezwykle atrakcyjny system.
Okablowanie systemu wymaga tylko pojedynczych skrętek wieloparowych, co znacznie skraca instalację i obniża koszty.
Przysłowiową kropkę nad i stanowi atrakcyjna cena.

W skład systemu wchodzi:
• cyfrowa matryca 8x8 z procesorem dźwięku i intuicyjnym interfejsem graficznym - PLM-8M8.
• czterokanałowe wzmacniacze klasy D o mocy 4x125W (PLM-4P125) i 4x220W (PLM-4P225)
• 8-strefowe stacje wykonawcze PLM-8CS – do nadawania komunikatów do wybranych stref
• Panele ścienne PLM-WCP8

Sterowanie systemem odbywa się:
• Bezprzewodowo (iPad, iPod, iPhone)
• Z paneli ściennych z funkcją regulacji poziomu głośności i wyboru źródła muzyki
• Za pomocą komputera podłączonego do systemu (administrator)

System jest proekologiczny, potrafi sam przejść w stan czuwania by nie pracować w dni wolne od pracy (czujki ruchu mogą wprowadzać system w AUTO-standby drastycznie redukując koszty energii elektrycznej w momencie gdy nie korzystamy z systemu).

 

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.