System monitoringu wind Air@-EL300 w najbardziej wymagających obiektach na świecie

Wynn Las Vegas (50-pięter, 187m wysokości, 2716 pokoi i apartamentów), znajduje się w Las Vegas, USA. To super luksusowy hotel i casino. Jest uważany za jeden z najlepszych hoteli na świecie. Hotel jest wyposażony w zintegrowany system monitoringu , który został zaprojektowany przez North American Video (NAV). Ponad 2000 kamer nadzoruje bezpieczeństwo gości i obiektu.

W Wynn Las Vegas działa ponad 100 wind. Wszystkie są monitorowane, a do transmisji obrazu wykorzystywane były konwencjonalne przewody koncentryczne. Ze względu na duży ruch, kable koncentryczne kamer w windach często ulegały uszkodzeniu, przez co sygnał CCTV z kabin był złej jakości, bądź nie było go wcale.
Inżynierowie Wynna szukali alternatywnego rozwiązania do przesyłania obrazu wideo. Dzięki rekomendacji NAV przetestowali systemem Air@-EL300.
Kilka wind zwłaszcza tych najszybszych  dojeżdżających do 50 piętra, wyposażono w to urządzenie. Po zakończeniu testów, zespół inżynierów Wynna zatwierdził wyposażenie wszystkich wind obiektu w Air@-EL300.
Jeden z inżynierów wchodzących w skład zespołu inżynierów Wynna podsumował: „obiekty takie jak nasz są bardzo wrażliwe na jakość wideo. Air@-EL300 jest naprawdę innowacyjnym i wysokiej jakości rozwiązaniem dla CCTV w windach w rozsądnej cenie. Znacznie redukuje koszty instalacji i utrzymania"

 

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.