NEC MultiSync EA273WM - Nowa generacja monitorów NEC

NEC Display Solutions zapowiada wprowadzenie nowej generacji monitorów z serii NEC MultiSync EA. Monitory zostały  zaprojektowane tak by spełnić wymagania nowoczesnego biura teraz a także w przyszłości. Wszystkie modele wyposażone zostały w podświetlenie diodowe oraz sensor obecności użytkownika przed ekranem, co  obniża współczynnik TCO.
Pierwszy produkt z nowej serii MultiSync EA273WM, 27-calowy monitor wyposażony w panel Full HD i ultra nowoczesną wąską obudowę jest już dostępny na rynku.

 

Panoramiczny format 16:9 pozwala na bardziej wydajną pracę szczególnie z aplikacjami side-by-side. Monitor wyposażony został w wiele ergonomicznych funkcji, w tym regulację wysokości ekranu w zakresie 130mm. Dodatkowo monitor NEC MultiSync EA273WM można obracać dookoła własnej osi, zmieniać nachylenie ekranu oraz pracować w trybie portretowym. Nowa technologia Control Sync pozwala na łatwiejsze ustawianie stanowisk wielomonitorowych. Po konfiguracji głównego monitora informacja przesyłana jest do menu OSD pozostałych podłączonych monitorów, które przyjmują dokładnie takie same parametry jak monitor główny. Całkowicie przeprojektowane zostało również zarządzanie okablowaniem, tak aby żaden przewód nie był widoczny, a monitor cieszył prostą formą.

 

Pod koniec stycznia na rynku pojawi się model 24-calowy NEC EA243WM z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli.

 

Doskonały design monitora NEC MultiSync EA273WM zauważony został przez jurorów prestiżowej nagrody iFDesing Award 2012.

 

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.