Tanie kable HDMI Supry

Większość znaczacych producentów kabli posiada w ofercie kilka, różniących się cenowo, serii kabli HDMI. W przeciwieństwie do nich szwedzka SUPRA do niedawna oferowała tylko jedną serię, technologicznie najbardziej zaawansowaną, ale nie najtańszą.

Nowy kabel HDMI trafi do "budżetowej" grupy produktów JenTech.Oszczędności poczyniono jednak tylko w zakresie wykończenia i wyglądu zewnętrznego.

 

Technicznie to najwyższy standard High Speed (v1.4) z Ethernetem i 3D. Pod względem transmisji rozdzielczości wideo, możliwości JenTech HDMI wykraczają daleko poza 1080p osiągając poziom 3840 x 2160 24Hz/25Hz/30Hz lub 4096 x 2160/24Hz. Kabel oferuje wszelkie współczesne nowinki włącznie z wsparciem dla przestrzeni kolorów sYCC601, Adobe RGB i Adobe YCC601.

HDMI Ethernet Channel umożliwia szybką dwukierunkową komunikację (wysyłanie i odbieranie danych na poziomie 100mb/sec) dzięki czemu kabel od razu gotowy jest do współpracy z dowolną aplikacją opartą na protokole IP.

Kable JenTech HDMI o długości 1m dostępne będą jeszcze w styczniu – cena 139zł. Następne długości będą sukcesywnie wprowadzane do produkcji.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.