Ekrany projekcyjne do zabudowy w sufitach podwieszanych

Polecamy elektrycznie rozwijane ekrany projekcyjne Lumene Showplace Premium, przeznaczone do zabudowy w sufitach podwieszanych. Precyzja wykonania, dyskretny i elegancki wygląd oraz prosty montaż ponad sufitem to wyróżniające cechy tych ekranów. Ekran zamknięty jest w białej lakierowanej kasecie, która pozwala na perfekcyjne ukrycie ekranu widocznego tylko w czasie projekcji.

Materiałem użytym do powierzchni projekcyjnej jest wysokiej klasy tkanina PVC WMat-EL, dająca idealną kolorymetrię i szeroki kąt widzenia. Doskonale nadaje się do pokazywania obrazów z projektorów z matrycą LCD lub DLP. Nieprzezroczysty czarny tył pozwala na umieszczenie ekranu na tle okna, a czarne ramki zwiększają kontrast.
Na wyposażeniu znajduje się system zdalnego sterowania - zastosowano wejście sygnału sterującego trigger 12V, oraz port RS232. Do napędu użyto niezawodnego, cichobieżnego silnika rurowego Somfy.
Ekran Showplace Premium doskonale sprawdzi się w profesjonalnych instalacjach AV, w salach konferencyjnych, centrach szkoleniowych, wymagających dyskretnego i niezawodnego sprzętu.  Będzie także niezastąpionym elementem każdego zestawu kina domowego.
Ekran oferowany jest w trzech rozmiarach w formacie 16:9.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.