Projektory instalacyjne NEC z serii PA już w sprzedaży

NEC Display Solutions poszerza ofertę projektorów instalacyjnych o nową serię PA. Urządzenia te zostały zaprojektowane specjalnie do instalacji stacjonarnych w dużych salach szkoleniowych i w szkolnictwie wyższym. .Są to pierwsze projektory wyposażone w interfejs DisplayPort.

Projektory z serii PA opierają się na technologii 3LCD i dysponują rozdzielczością do WUXGA (1920x1200) oraz jasnością od 5000 do 6000 ANSI lumenów.

Dzięki optycznemu zoomowi 2x (przy zastosowaniu obiektywu NP13ZL z pięciu możliwych) i kontrastowi 2000:1, cała seria PA oferuje bardzo dobrą jakość obrazu poprzez przetwarzanie sygnału HQV™ oraz rozszerzone opcje sieciowe i multimedialne. Te parametry wpływają na łatwość podłączenia i niski koszt użytkowania.
Pionowa i pozioma funkcja lens shift, w połączeniu z wbudowanymi funkcjami, takimi jak: geometryczna korekcja obrazu, 360-stopniowa instalacja free tilt oraz symulacja DICOM, zapewniają użytkownikom perfekcyjny obraz. Dodatkowe funkcje: Edge Blending oraz 3D Stacking, poprzez obsługę systemu Infinitec 3D, to pewność, że inwestycja jest gotowa na projekcję nowej generacji.

Dzięki technologii ECO Mode™ czas życia lampy i filtrów w projektorach z serii PA został wydłużony do 4000 godzin. Filtr nie wymaga żadnej obsługi aż do momentu, gdy czas życia lampy dobiegnie końca. Koszty serwisowania są niższe także dzięki nieorganicznym panelom LCD i filtrom optycznym. Opcjonalna osłona złączy NeCycle jest pierwszą na świecie projektorową osłoną wykonaną z opracowanego przez NEC Bio-Plasticu, co jest krokiem do stworzenia całej przyjaznej środowisku obudowy projektora podlegającej recyclingowi.

Funkcje sieciowe: Windows Network Projector, Windows Remote Desktop, Windows Media Connect oraz Office File Viewer – zostały zaprojektowane do łatwego tworzenia przewodowych i bezprzewodowych połączeń oraz zmniejszenia kosztów instalacyjnych. Oprócz obsługi standardu DisplayPort, wszystkie projektory z serii PA dysponują obszernym wyborem złączy, włącznie z HDMI, S-video,  RGB I RCA. Ponadto posiadają funkcję NEC Projector Viewer, która pozwala na wyświetlanie plików PowerPoint, PDF, obrazów oraz filmów bezpośrednio z pamięci USB lub przez sieć, bez potrzeby korzystania z komputera.

W zestawie z każdym projektorem znajduje się pilot, kabel sygnałowy mini D-SUB, kabel zasilający oraz płyta CD z instrukcją obsługi. Projektory są objęte standardową, trzyletnią gwarancją, w tym sześciomiesięcznym (lub 1000 przepracowanych godzin) okresem gwarancyjnym na lampę.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.