Extron Annotator

Na rynku AV pojawiło się nowe urządzenie. Trudna do bezpośredniego przetłumaczenia nazwa ‘Annotator’ oznacza w tym przypadku urządzenie, przy pomocy którego możemy dodawać różnego rodzaju adnotacje czy też robić proste szkice na wyświetlanym materiale, bez względu na to jakie będzie źródło.  Jedno z tłumaczeń angielskiego słowa ‘annotation’ to ‘znakowanie’. Inne to: ‘przypis’, ‘nota’, ‘adnotacja’. Wszystkie te tłumaczenia określają doskonale jedną z najważniejszych cech tego urządzenia.


Na pierwszy rzut oka Extron Annotator przypomina znane nam skalery takie jak CommTEC UP-1280SU czy Creator TEK1301. Nic bardziej mylnego! Wprawdzie nowy produkt Extrona posiada w sobie zaawansowany skaler, ale to nie wszystko! Dodatkowo jest on nowatorskim narzędziem do prezentacji multimedialnych. Praktycznie do tej pory nie było żadnego sprzętu posiadającego takie funkcje. Jest to gotowe rozwiązanie dla sal wykładowych i lekcyjnych czy też sal konferencyjnych. Do urządzenia podłączamy źródła, którymi mogą być: laptop, wizualizer, odtwarzacz DVD lub BluRay. Każde z podłączonych źródeł może posiadać inny sygnał tj. RGBHV, Component, S-Video, Composit. Urządzenie, posiada wbudowany skaler i w zależności od wersji posiada wyjście albo RGBHV(XGA) albo DVI.

Archiwum

UWAGA! Znajdujesz się w zarchiwizowanej części strony. Informacje mogą być nieaktualne. Możesz przejść do strony głównej.