Bosch Dicentis

Bezprzewodowy system konferencyjny Bosch DICENTIS w ofercie BESTAU. Profesjonalne instalacje audiowizualne. 26 lat doświadczenia. Sprawdź sam!
Bosch Dicentis

Bosch CCS 1000DBosch CCS 900 UltroBosch DCNBosch Dicentis BezprzewodowyBosch Dicentis Przewodowy

Bezprzewodowy system konferencyjny Bosch DICENTIS,

opiera się na standardowej technologii Wi-Fi oraz inteligentnym zarządzaniu siecią.

 

Bosch Dicentis Bezprzewodowy System Konferencyjny

Bezprzewodowy system konferencyjny Bosch DICENTIS zapewnia użytkownikom wolne od zakłóceń środowisko konferencyjne. System doskonale sprawdzi się w pomieszczeniach wielofunkcyjnych a szczególnie w obiektach zabytkowych, gdzie rozwiązania bezprzewodowe nie ingerują w strukturę zabytkowego pomieszczenia i nie wymagają specjalnych pozwoleń. Nie trzeba kłaść kabli ani wiercić otworów a historyczne budowle dzięki temu mogą pozostać nietknięte. W centrach konferencyjnych i pomieszczeniach wielofunkcyjnych często odbywają się różne wydarzenia, wymagające odmiennych konfiguracji sprzętowych. W takich okolicznosciach doskonale sprawdzi się bezprzewodowy system konferencyjny DICENTIS, ze względu na łatwość konfiguracji, szybkie rozstawianie i składanie. Pozwala to na optymalne wykorzystanie zarówno sprzętu jak i pomieszczeń.

Pobierz broszurę bezprzewodowego systemu konferencyjnego Bosch DICENTIS

Technologia Wi-Fi umożliwia współpracę z innymi sieciami bezprzewodowymi i wykorzystuje częstotliwości 2,4 oraz 5 GHz. To znaczy, że system jest widoczny w sieci, a inne punkty dostępu Wi-Fi rozpoznają bezprzewodowy punkt dostępu (WAP) systemu DICENTIS i mogą unikać korzystania z tego samego kanału. Dzięki inteligentnemu zarządzaniu siecią bezprzewodową system sprawdza dostępność oraz obciążenie kanałów i automatycznie przełącza się na wolne kanały, nie powodując zakłóceń.
Rozbudowane urządzenie bezprzewodowe jest wyposażone w interfejs z pojemnościowym ekranem dotykowym o przekątnej 4,3 cala, który zapewnia szybko i intuicyjną obsługę. Funkcjonalność urządzenia można rozszerzyć za pomocą dodatkowych modułów oprogramowania, np. do obsługi głosowań z wykorzystaniem identyfikacji przy użyciu kart NFC.

Nowatorskie systemy konferencyjne Bosch DICENTIS obsługują architekturę OMNEO Media Networking opartą na sieci IP i opracowaną przez firmę Bosch. Jego oprogramowanie daje się aktualizować, dzięki czemu można go dodawać do DCN multimedia i innych urządzeń OMNEO.


 
Dokonując wyboru elementów składowych systemu mamy do wyboru dwa rodzaje urządzeń: urządzenie bezprzewodowe oraz rozbudowane urządzenie bezprzewodowe, które wyposażono w dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala o intuicyjnej obsłudze. Opcja dodania własnego logo pozwala dostosować urządzenie do wizerunku firmy.
Funkcja ta cieszy się dużym zainteresowaniem wśród organizacji, wypożyczalni systemów konferencyjnych, organizatorów konferencji. Inną przydatną funkcją jest możliwość identyfikowania rozmówców. Funkcjonalność obu urządzeń można rozszerzyć za pomocą dodatkowych modułów oprogramowania, np. do obsługi głosowań, identyfikacji i podwójnego zastosowania.
Elegancki i nowoczesny wygląd bezprzewodowego systemu konferencyjnego DICENTIS jest potwierdzeniem wysokiej jakości sprzętu i dbałości firmy Bosch o potrzeby Klienta. Rozbudowane urządzenie bezprzewodowe wyróżniono nagrodą iF Design Award 2015. Pasuje do każdego wnętrza, od zabytkowych obiektów w tradycyjnym stylu po nowoczesne, wielofunkcyjne budynki.

Bezprzewodowe urządzenia Bosch DICENTIS

 

Bosch Dicentis Bezprzewodowy System Konferencyjny

 • Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala i wbudowany czytnik NFC do szybkiego rozpoznawania uczestników
 • Możliwość wyświetlania na ekranie dotykowym własnego logo
 • Wymienny i łatwy do ładowania Pakiet akumulatora
 • Możliwość konfiguracji Urządzeń bezprzewodowych w trybie uczestnik, podwójny lub przewodniczący za pomocą interfejs przeglądarki sieciowej
 • Możliwość rozszerzenia funkcjonalności za pomocą modułów oprogramowania bez potrzeby modyfikacji sprzętu

 

Bezprzewodowy punkt dostępu

Urządzenie WAP można umieścić praktycznie w dowolnym miejscu, można zamocować do ściany lub sufitu, położyć na blacie czy postawić na trójnogu. W systemach o podstawowej konfiguracji oraz jako autonomiczny system bezprzewodowy, WAP działa jak kontroler, eliminując konieczność stosowania dodatkowej jednostki sterującej. Pojedyncze bezprzewodowe pulpity dyskusyjne można dołączać lub przestawiać, przenosząc po prostu w żądane miejsce. WAP zawiera wbudowany
interfejs przeglądarki, który umożliwia bezprzewodową łączność, a także automatyczne sterowanie. Wszystkie sygnały wewnątrz bezprzewodowego
systemu konferencyjnego DICENTIS są szyfrowane za pomocą mechanizmu WPA2, bardzo bezpiecznej metody szyfrowania używanej przez urządzenia przenośne w celu zagwarantowania ochrony przed podsłuchami, co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. System używa standardu Wi-Fi, a więc zawsze korzysta z najnowszej wersji WPA2. Dodawanie nowych urządzeń bezprzewodowych do systemu ułatwia tryb subskrypcji. Nawet jeśli administrator lub operator zapomni o zamknięciu procesu subskrypcji, system automatycznie go zablokuje. Bosch dokłada wielu starań, aby informacje w systemie były maksymalnie bezpieczne i poufne. Jeśli podczas spotkania jest potrzebna nadmiarowość sieci bezprzewodowej i niezawodna łączność, można skonfigurować dwa punkty WAP. Wtedy w razie awarii jednego urządzenia drugi WAP przejmuje całe sterowanie. Wyjątkowość tej konfiguracji polega na tym, że obu urządzeń WAP nie trzeba z sobą łączyć dodatkowym kablem.

System automatycznego sterowania pozwala, bez potrzeby użycia aplikacji zewnętrznych, kontrolować jednocześnie 6 kamer Bosch HD Conference Dome. Kamery konfiguruje się za pomocą wbudowanego interfejsu przeglądarki. Jeśli w systemie jest tylko jedna kamera, dodatkowy sprzęt nie jest potrzebny. Wbudowany interfejs przeglądarki oferuje więcej funkcji i pozwala sterować systemem za pomocą tabletu. Rzeczywista łączność bezprzewodowa umożliwia bezpośrednie połączenie z WAP z każdego tabletu czy laptopa, bez dodatkowych urządzeń, na przykład routera.

System konferencyjny daje się bardzo szybko skonfigurować i przygotować do pracy. Kreator prowadzi osobę wykonującą pierwszą instalację przez kolejne etapy. Potrzeba tylko urządzenia WAP, tabletu lub laptopa oraz urządzeń bezprzewodowych. Po zbudowaniu początkowej konfiguracji kolejne urządzenia można dodawać bardzo szybko.

System wykorzystuje standardowe połączenie Wi-Fi zgodne z normą IEEE 802.11n, dlatego zarządzanie nim nie sprawi pracownikom działu IT żadnych trudności. Urządzenie działa w pasmach 2,4 i 5 GHz i jest zawsze widoczne w infrastrukturze sieci bezprzewodowej. Inne punkty dostępu sieci Wi-Fi rozpoznają urządzenie WAP systemu DICENTIS i mogą zrezygnować z używania tego samego kanału, zapobiegając typowej sytuacji „walki o pasmo”.

Nie jest potrzebne żadne specjalne przeszkolenie do obsługi systemu DICENTIS. Prowadzący może zarządzać przebiegiem konferencji z okna przeglądarki na swoim urządzeniu przenośnym (tablecie lub laptopie). Dotyczy to również przyznawania prawa głosu i organizacji głosowania. Dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala czytelnie i wyraźnie informuje uczestnika o kolejnych operacjach, które należy wykonać. Interfejs obsługuje macierzyste języki uczestników i wyświetla wszystkie standardowe znaki międzynarodowe. W przeglądarkowym interfejsie kontrolera WAP systemu DICENTIS urządzeniom można przypisywać nazwy stanowisk oraz definiować listy uczestników. W przypadku rozbudowanych urządzeń bezprzewodowych dochodzi do tego obsługa kart komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) w celu identyfikowania miejsc wokół stołu konferencyjnego.

 • Samodzielna praca bez centralnej jednostki sterowania
 • Oparty na standardzie WiFi wg IEEE 802.11n
 • Szyfrowanie WPA2 zapewniające bezpieczną łączność
 • Płynne przełączanie częstotliwości w paśmie 2,4 GHz i 5 GHz
 • Zasilanie z zasilacza, przez sieć Ethernet (PoE) lub przewód sieci systemowej DCN multimedia

Bosch Dicentis Bezprzewodowy System Konferencyjny

Kamera obrotowa HD

 • Rozdzielczość HD 1080p i 720p
 • Zoom 160x (optyczny 10x, cyfrowy 16x)
 • Standardowy interfejs HD-SDI
 • Sterowanie i konfiguracja przez sieć Ethernet
 • Opcja wiersza ekranowego umożliwia wyświetlanie nazwisk uczestników (maks. 16 znaków)
 • Szybki obrót ciągły w zakresie 360°
 • Kompaktowa konstrukcja i estetyczny wygląd
 • Cicha praca dzięki konstrukcji bez wentylatora
 • Szybka i łatwa instalacja

Bosch Dicentis Bezprzewodowy System Konferencyjny

Akumulator i ładowarka na pięć akumulatorów

Urządzenia bezprzewodowe zawierają funkcję inteligentnego zarządzania akumulatorami, a zastosowane w nich litowo-jonowe akumulatory właściwie nie tracą pojemności na skutek ładowania. Całkowicie naładowany akumulator wystarcza nawet na 24 godziny, co znacznie przekracza czas trwania większości spotkań czy konferencji. Korzystając z interfejsu przeglądarki, administrator może śledzić zużycie energii we wszystkich urządzeniach używanych podczas dyskusji, a nawet częstotliwość zmiany akumulatorów. Akumulatory można bardzo łatwo wyjmować i wymieniać.

 • Wyjmowane akumulatory litowo-jonowe o przedłużonej trwałości (do 24 godzin)
 • Tryb uśpienia wydłuża czas pracy akumulatora
 • Długa żywotność bez utraty pojemności na skutek ładowania
 • Pełne naładowanie w zaledwie trzy godziny
 • Wbudowany mikroprocesor kontrolujący cykl ładowania
 • Jednoczesne ładowanie do pięciu akumulatorów

Bosch Dicentis Bezprzewodowy System Konferencyjny

 

Walizka do transportu ośmiu urządzeń

 • Każda walizka umożliwia transportowanie i przechowywanie kontrolera WAP oraz ośmiu urządzeń bezprzewodowych z mikrofonami
 • Solidna i sprawdzona konstrukcja
 • Wyprofilowane wnętrze z pianki
 • Łatwe pakowanie, rozpakowywanie i transport
 • Kółka ułatwiają transport, a miękkie uchwyty zapewniają komfort; zatrzask

  Akcesoria
 • Do wyboru wysokiej klasy mikrofon kierunkowy systemu DICENTIS, mikrofon na krótkim lub długim statywie

 

Software

Licencja na sterowanie kamerą systemu

 • Automatyczne wyświetlanie bieżącego mówcy na ekranach urządzeń multimedialnych
 • Połączenie z kamerami sieciowymi Bosch zgodnymi ze standardem Onvif
 • Automatyczne wykrywanie kamer
 • Sterowanie przełącznikami wizyjnymi HD-SDI

Głosowanie na stanowisku DICENTIS

 • Intuicyjna procedura głosowania
 • Automatyczne wyświetlanie oddanych głosów i wyników głosowania na pulpitach multimedialnych DICENTIS i pulpitach dyskusyjnych DICENTIS z ekranem dotykowym
 • Możliwość wyświetlania wyników głosowania w układzie synoptycznym
 • Ponowne wykorzystanie licencji na głosowanie na nowych stanowiskach po usunięciu starych
 • Intuicyjne, kolorowe, łatwe w użyciu przyciski do głosowania

Identyfikacja na stanowisku DICENTIS

 • Możliwość korzystania z niepowtarzalnej nazwy użytkownika (i hasła) w celu zalogowania się na pulpicie multimedialnym DICENTIS
 • Możliwość użycia znacznika NFC w celu zalogowania się na rozszerzonym pulpicie bezprzewodowym DICENTIS, pulpicie dyskusyjnym DICENTIS z funkcją głosowania,      pulpicie dyskusyjnym DICENTIS z funkcją wyboru języka, pulpicie dyskusyjnym DICENTIS z ekranem dotykowym oraz pulpicie DCNM-MMD2
 • Możliwość zajmowania wyznaczonego lub dowolnego miejsca
 • Rozszerzone pulpity bezprzewodowe DICENTIS i pulpity dyskusyjne DICENTIS z ekranem dotykowym mogą wyświetlać ekran powitalny z danymi osobowymi uczestnika
 • Uczestnicy są rozpoznawani podczas logowania, a liczbę obecnych i nieobecnych uczestników można wyświetlać na rozszerzonych pulpitach bezprzewodowych DICENTIS i pulpitach dyskusyjnych DICENTIS z ekranem dotykowym

Stanowisko trybu podwójnego DICENTIS

 • Umożliwia korzystanie z trybu podwójnego na pulpitach bezprzewodowych DICENTIS i pulpitach konferencyjnych DICENTIS.
 • Prawidłowo wyświetla nazwiska uczestników, gdy z jednego pulpitu DICENTIS korzystają dwie osoby.

 

 

Najwyższa jakość dźwięku typowa dla systemów konferencyjnych Bosch zagościła także w bezprzewodowym systemie konferencyjnym DICENTIS. To efekt zastosowania kilku technologii, w tym zaawansowanego przetwarzania dźwięku. Pozwala ona na jednoczesne korzystanie z mikrofonu i głośnika, dając wrażenie spotkania bezpośredniego. System ma również opracowaną przez firmę Bosch funkcję inteligentnego tłumienia sprzężeń akustycznych. Automatycznie dostosowuje się ona do środowiska, aby zapewnić maksymalną zrozumiałość mowy przy wysokim poziomie głośności. Kolejnym zastosowanym rozwiązaniem jest technologia wysokiej klasy mikrofonów kierunkowych  opracowana całkowicie przez firmę Bosch. Zapewnia ona wyraźne przekazywanie mowy bez konieczności zwracania uwagi na miejsce, w którym znajduje się mikrofon. Wszyscy uczestnicy mogą się cieszyć lepszą jakością odbioru. Ponadto funkcja maskowania utraty pakietów automatycznie przewiduje, jakich danych brakuje i uzupełnia te luki, zapewniając ciągłość komunikacji bez strat. Jest to funkcja unikatowa dla tego urządzenia.

Zakup bezprzewodowego systemu konferencyjnego DICENTIS to inwestycja w przyszłość. Skalowalny i łatwy w rozbudowie system, w połączeniu z możliwością zwiększenia funkcjonalności poprzez dodanie modułów oprogramowania, będzie zawsze spełniać zmieniające się potrzeby użytkowników. Dodanie w przyszłości nowych funkcji, takich jak obsługa głosowania czy dystrybucja tłumaczeń, nie wymaga zmiany urządzenia — wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie. Przygotowany do współpracy z architekturą OMNEO Bezprzewodowy system konferencyjny DICENTIS jest przystosowany do architektury sieci multimedialnyc OMNEO opartej na adresacji IP opracowanej przez firmę Bosch. Po zainstalowaniu planowanego uaktualnienia oprogramowania bezprzewodowy system DICENTIS będzie można dodać do systemu konferencyjnego DICENTIS (i w ten sposób uzyskać mieszane środowisko urządzeń przewodowych i bezprzewodowych) oraz do innych urządzeń zgodnych z architekturą OMNEO. Architektura OMNEO, oparta na systemie Dante, jest przeznaczona głównie dla rynku profesjonalnych rozwiązań audio. Zawiera dwa kluczowe składniki, które umożliwiają jednocześnie przekazywanie z małymi opóźnieniami wysokiej jakości sygnału audio oraz używanie zaawansowanego protokołu sterującego. Firma Bosch pracuje nad kolejnymi profesjonalnymi urządzeniami audio zgodnymi z tym standardem sterowania i transmisji dźwięku, aby umożliwić przesyłanie dźwięku cyfrowego wysokiej jakości do dowolnych odbiorników w zsynchronizowany sposób.

 

鈴村あいり 流出第2弾 コンビニ店員 javshare.pro 人妻ナンパntr温泉 旅行先でナカよく種付けされました صور اوضاع سكس wapoz.info سكس مربربة toukiden hentai realhentai.net the pet girl of sakurasou hentai 小向 美奈子 sakurajav.mobi キング氏のハメ撮りセレクション ranka lee hentai hentainet.org hentai mags
irene wan hindifuckvideo.com mia khalifa hot video marathi sex scandal thefuckingtube.com xx bangla video com hentai mini girl mobhentai.com judy hopps hentai free video of sex fucktube18.com tamil yogi movies usagi nagomu hentai hentai24x7.com nhentai mha
fc2 ppv 1056123 freejavonline.mobi フェチ通 جنس مقابل المال beautypornvids.com نيك ساني ليون dasi sex xxx clasporno.org schoolgirlssexvideos みなみ愛星 javstreaming.name ssni-462 樹かりん mushusei.me クソ生意気な妹の体に兄の威厳という名の精子を叩きこむ!