O Nas

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas klienci potrzebują i kiedy tego oczekują.
O Nas

O nas

Witamy w Bestau! Cieszymy się, że jesteś razem z nami.

Wspólnie z firmami AKG, AMX, Apart, Behringer, Biamp, Blackmagic Design, Bosch Security, Bose, Christie, Cloud Audio, Crestron, Crown, CUE, Dynacord, DBX, Epson, Extron, Hyundai, JBL, Klotz, Kramer, Legrand, LG, Lutron, Monacor, Optoma, Polycom, Proel, Rduch, Samsung, Sennheiser, Shure, Sony Professionals, SoundCraft, Tascam, TOA, Visaton, Yamaha, Qccess, QSC i innymi dostarczamy asortyment profesjonalnych rozwiązań audio-video, które w bezkompromisowy sposób realizują nawet najbardziej zaawansowane potrzeby klientów biznesowych i instytucji publicznych.

Przemyślane projekty w połączeniu z innowacyjnymi rozwiązaniami sprzętowymi z powodzeniem poradzą sobie ze zwykłymi i niezwykłymi oczekiwaniami profesjonalnych użytkowników nie tylko dziś, ale i przez wiele kolejnych lat. 

Dajemy znacznie więcej…

Jesteśmy znani na rynku systemów audiowizualnych od 30 lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz skala działalności umożliwiły nam bardzo dobrą penetrację rynku oraz wypracowanie partnerskich relacji z setkami Partnerów Biznesowych. Do dziś wykonaliśmy ponad 1000 instalacji na terenie całego kraju – z każdej realizacji jesteśmy bardzo dumni, a o zadowoleniu Klientów niech poświadczą liczne referencje i rekomendacje. Zajmujemy się kompleksową obsługą, projektujemy, dostarczamy i integrujemy systemy audiowizualne, prowadzimy nadzory.

Bestau, będąc liderem na rynku audio-video w segmencie profesjonalnych instalacji audiowizualnych wyznacza trendy, które krajowa konkurencja chętnie naśladuje. Naszą pozycję zawdzięczamy przede wszystkim wieloletniemu doświadczeniu, zaawansowanej wiedzy, rozwiniętemu zapleczu technologicznemu, międzynarodowym kontaktom, umożliwiającym przedsiębiorstwu zaoferowanie szerokiej gamy produktów, spełniających najwyższe standardy zachodnioeuropejskie. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas klienci potrzebują i kiedy tego oczekują…

Pracujemy dla…

Nasze projekty oraz rozwiązania sprzętowe pracują dla: sądów, hoteli, moteli, ośrodków szkoleniowych i konferencyjnych, hal sportowych, muzeów, przedsiębiorstw z wielu sektorów, restauracji, salonów sprzedaży, uczelni wyższych, szkół publicznych i niepublicznych, urzędów i instytucji państwowych.

Oferujemy…

Jesteśmy dostawcą kompletnych rozwiązań audiowizualnych. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania dopasowane w sposób indywidualny do potrzeb użytkowników, począwszy od projektów dla nowopowstających obiektów, poprzez rozwiązania dla obiektów remontowanych, produkcję urządzeń nietypowych specjalnie zaprojektowanych, aż po rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W naszej ofercie znajdują się:

  • systemy prezentacyjne i reklamowe,
  • systemy nagłośnieniowe,
  • systemy konferencyjne,
  • systemy tłumaczeń symultanicznych,
  • tour guide i audio guide,
  • dźwiękowe systemy ostrzegawcze,
  • rozwiązania digital signage,
  • systemy telewizji dozorowej,
  • wirtualny prezenter,
  • urządzenia techniczne wykorzystywane do przygotowania Przyjaznego Pokoju Przesłuchań Dzieci (niebieski pokój).

Na wszystkie urządzenia znajdujące się w ofercie, Bestau posiada stosowne certyfikaty potwierdzające jakość wykonania.

Serwis godny zaufania

Wybierając sprzęt w Bestau, wiedz, że zostaniesz otoczony właściwą opieką. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wybrane urządzenia będą służyć Ci przez długi czas. Niemal wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają minimum 2-letnią gwarancję. Jeżeli chcesz porozmawiać o serwisie, zasadach współpracy itp., zachęcamy do spotkania w świecie wirtualnym (poprzez wideo konferencję, e-mail) lub w realu przy dobrej kawie… 

Bądźmy w kontakcie!

Jesteśmy do waszej dyspozycji pod nr tel.(+48) 22 602 21 70 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-18.00.