• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded
2023
BTIC byATOS
Pierwsze tego typu miejsce w Polsce.

Nowoczesny biznes

nagrody Inavation,Innovation Awards 2024,Finalista Inavation Awards,bestau
CEL INWESTYCJI

Atos Poland Global Services, międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach z zakresu transformacji cyfrowej, postanowiła otworzyć Centrum Biznesu, Technologii i Innowacji (BTIC) w Bydgoszczy.  Centrum ma na celu stworzenie przestrzeni, w której będą mogły odbywać się konferencje, prezentacje, szkolenia oraz prace badawczo-rozwojowe związane z technologią i innowacjami.

Kompleksowa realizacja

ZAŁOŻENIA PROJEKTU

Zaczęliśmy od dokładnej analizy potrzeb klienta, upewniając się, że każdy szczegół został wzięty pod uwagę. Nasz utalentowany zespół ekspertów opracował dostosowany do potrzeb użytkownika projekt aranżacji wnętrz i systemu audiowizualnego. Wraz z naszymi zaufanymi partnerami przekształciliśmy tę wizję w rzeczywistość! Bezbłędnie wykonane prace budowlano-remontowe, przekształciły przestrzeń w prawdziwe arcydzieło. Skupiliśmy się nie tylko na aspektach fizycznych, ale także zadbaliśmy o wyposażenie wnętrz, upewniając się, że każdy element został starannie dobrany, aby uzupełnić ogólny projekt. Na koniec uruchomiliśmy najnowocześniejszy system audiowizualny oraz innowacyjne studio telewizyjne.

Rozwiązania przyszłości

INNOWACJE

Jednym z kluczowych elementów systemu audiowizualnego w BTIC jest innowacyjne studio telewizyjne, które umożliwia prowadzenie transmisji na żywo oraz nagrywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych. Studio zostało wyposażone w profesjonalny sprzęt audio-wizualny, w tym kamery, mikrofony, systemy oświetleniowe oraz rozwiązania do montażu i edycji materiałów wideo. BTIC będzie również organizować wydarzenia online, a także hybrydowe, łączące formę spotkań stacjonarnych i wirtualnych.

Rzgów
Park Rozrywki Mandoria