• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded
Dlaczego my?

Witamy w

Bestau

miejscu, gdzie tradycja harmonizuje z przyszłością.

Jesteśmy tu, aby przenieść Twój projekt na wyższy poziom innowacji i funkcjonalności.
Cieszymy się, że jesteś razem z nami.

Początki Bestau to opowieść o rodzinnej tradycji i dziedzictwie, które ewoluowały przez dekady. Założona przez pasjonatów branży, firma była domem dla innowacji i jakości. Dziś, z wizją nowego pokolenia, łączy sprawdzone metody z nowoczesnymi trendami.

Jako liderzy innowacji, nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, by sprostać wymaganiom i aspiracjom naszych klientów. Nasza historia jest dowodem na to, że ciągłe poszukiwanie doskonałości prowadzi do tworzenia rozwiązań audiowizualnych, które definiują przyszłość branży.

Dlaczego

jesteśmy

Najlepsi?

przenosimy projekty na wyższy poziom innowacji i funkcjonalności

1

inwestujemy w jakość, która idzie w parze z ciągłym dążeniem do doskonałości

2

z doświadczeniem budujemy przyszłość, nieustannie się rozwijając i podnosząc poprzeczkę w branży AV

3

Dajemy znacznie więcej…

Partnerzy

W ścisłej współpracy z czołowymi markami jak AKG, Apart, Behringer, Biamp, Blackmagic Design, Bosch SecurityBoseChristie, Cloud Audio, Crestron, Crown, CUE, Dynacord, DBX, Epson, Extron, Hyundai, JBL, Klotz, Kramer, Legrand, LG, Lutron, Monacor, OptomaPolycom, Proel, Rduch, Samsung, Sennheiser, Shure, Sony Professionals, SoundCraft, Tascam, TOA, Visaton, Yamaha, Qccess, QSC i wieloma innymi, dostarczamy szeroki wachlarz profesjonalnych rozwiązań audio-video. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy, odpowiadając na zaawansowane wymagania biznesu i sektora publicznego.

Oferujemy

Sprzęt

Jako dostawca kompleksowych rozwiązań audiowizualnych, specjalizujemy się w dostarczaniu najnowocześniejszych technologii, skrojonych na miarę Twoich potrzeb. Nasze usługi obejmują projektowanie i instalację dla nowych oraz modernizowanych obiektów, tworzenie unikatowych urządzeń na specjalne zamówienie, a także wszechstronny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Na wszystkie urządzenia znajdujące się w ofercie, Bestau posiada stosowne certyfikaty potwierdzające jakość wykonania.

Serwis godny zaufania

Nasze podejście

Wybierając sprzęt w Bestau, wiedz, że zostaniesz otoczony właściwą opieką. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że wybrane urządzenia będą służyć Ci przez długi czas. Niemal wszystkie oferowane przez nas urządzenia mają minimum 2-letnią gwarancję. Jeżeli chcesz porozmawiać o serwisie, zasadach współpracy itp., zachęcamy do spotkania w świecie wirtualnym (poprzez wideo konferencję, e-mail) lub w realu przy dobrej kawie…