• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded

Finalista Inavation Awards 2024

Post Image

BESTAU finalistą Inavation Awards 2024 w kategorii “Corporate”

 

Z ogromną dumą ogłaszamy, że nasz projekt zrealizowany w Centrum Biznesu, Technologii i Innowacji (BTIC) w Bydgoszczy dla renomowanej firmy Atos został nominowany do finałowej rundy prestiżowych Inavation Awards 2024 w kategorii Corporate. Jest to nie tylko potwierdzenie naszego 33-letniego doświadczenia w dziedzinie technologii audiowizualnych, ale także znak uznania za nasze zaangażowanie w kreowanie przestrzeni, które są synonimem innowacyjności i funkcjonalności.

W BESTAU, nasza pasja do dostarczania zaawansowanych rozwiązań AV, które spełniają i przekraczają oczekiwania współczesnego świata biznesu, jest nieustannie doceniana na międzynarodowej arenie. Ta nominacja do Inavation Award 2024 podkreśla, jak istotne jest innowacyjne podejście do każdego projektu, które umożliwia nam tworzenie unikalnych, dostosowanych rozwiązań, które nie tylko odpowiadają na aktualne, ale i przyszłe potrzeby naszych klientów.

Wyróżnienie w tak prestiżowym konkursie jak Inavation Award 2024 jest dla nas szczególnym zaszczytem. Potwierdza to, że polskie inicjatywy mogą skutecznie rywalizować z globalnymi liderami w branży, co stanowi dodatkową motywację do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych kompetencji. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie, które pozwala nam nieustannie podnosić standardy w branży audiowizualnej.

Poprzedni
No more posts
Następny
BTIC by Atos Poland Global Services
Comments are closed.