Inavation Awards 2021 - Bestau finalistą w kategorii Projekty

 

 

Inavation Awards 2021

Bestau zostaje finalistą w kategorii Projekty w konkursie Inavation Awards w 2021 roku.

Z dumą informujemy, że nasza firma może ubiegać się o prestiżową nagrodę branżową.

Organizowane przez Inavate Magazine i Integrated Systems Europe (ISE) Inavation Awards doceniają i nagradzają wybitne projekty, integrację i zarządzanie systemami AV na całym świecie, jednocześnie podkreślając ważne innowacje technologiczne dla kupujących AV. 

Bestau znalazło się na finałowej liście nominowanych w kategorii Best Project: Retail z realizacją systemu nagłośnienia w Elektrowni Powiśle w Warszawie. Jesteśmy zachwyceni, że mogliśmy zrealizować projekt, który znalazł się na liście nominowanych. Za naszym projektem stoją wybitne rozwiązania techniczne i ludzie. Mamy szczęście, mając tak utalentowany i zmotywowany zespół. Wszyscy będziemy trzymać kciuki 1 czerwca.

Pełne informacje na temat nagród i finalistów w kategorii Projekty można znaleźć tutaj: http://www.inavationawards.com/Awards/Project-Awards

Z niecierpliwością czekamy na czerwcowe wydarzenie a wszystkim finalistom życzymy powodzenia.

 

System nagłośnienia Bestau w Elektrowni Powiśle z rozwiązaniami audio firmy Bose Professional!

Elektrownia Powiśle to obiekt o ponad 100-letniej historii. Wybudowana w Warszawie w 1904 roku, w kolejnych latach stała się jedną z największych i najnowocześniejszych elektrowni w Polsce. Ponad 15 lat po zamknięciu w 2001 roku rozpoczął się proces rewitalizacji. To nie jest zwykły projekt przestrzeni handlowej, w którym należało skupić się na podkładzie muzycznym i dostosowaniu odpowiedniego poziomu dźwięku w korytarzach, toaletach i kilku innych strefach. W oparciu o wymagania klienta i pożądaną funkcjonalność system nagłośnienia zaprojektowano w oparciu o dystrybucję cyfrową w standardzie Dante.W całym obiekcie znajduje się 6 serwerowni ze sprzętem audio w szafach rack, które są ze sobą połączone w celu wymiany danych.

Sercem systemu jest procesor dźwięku Bose Control Space EX-1280. Do instalacji wykorzystano 15 wzmacniaczy i ponad 200 głośników firmy Bose. 

Projekt w liczbach:

- 6 serwerowni ze sprzętem w szafach rack
- ponad 200 głośników
- 15 wzmacniaczy
- 37 mikrofonów
- Prawie 100 specjalnie przygotowanych obudów głośnikowych
-ponad 40 wejść i 30 wyjść sieci Dante 
- 86 adresów IP i….

tylko jeden procesor Bose ControlSpace EX-1280 do sterowania nimi!