• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded

System konferencyjny Bosch Dicentis Wireless

Doskonałe rozwiązanie do spotkań zdalnych.

Podczas pandemii potrzeba spotkań i dyskusji na ważne tematy staje się jeszcze bardziej potrzebna. Ze względu na ograniczenia dotyczące podróży, wiele osób musi dołączać do spotkań zdalnie za pośrednictwem Skype, Teams, Zoom lub podobnych platform. Rozwiązania konferencyjne Bosch można łatwo łączyć z takimi aplikacjami, dzięki czemu uczestnicy mogą dołączyć do spotkania z domu, podczas gdy uczestnicy w sali zachowują bezpieczną odległość od siebie.
W szczególności, gdy wymagana jest fizyczna odległość, bezprzewodowy system konferencyjny Bosch DICENTIS jest idealnym rozwiązaniem. Optymalizuje zrozumiałość mowy i wydajność spotkań, zapewniając jednocześnie maksymalną elastyczność konfiguracji systemu, a jednocześnie umożliwia proste połączenie z platformami komunikacyjnymi online innych firm w celu zdalnego udziału. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z nami https://bestau.pl/kontakt/

https://youtu.be/gBuUe2o7lso

 

 

Rozwiązanie zdalne pozwala na łatwą integrację standardowych komponentów z systemem konferencyjnym Bosch. System ułatwia uczestnictwo w spotkaniach z domu, na przykład gdy podróż jest zakazana ze względu na oszczędność kosztów / czasu lub inne ograniczenia.

Bezprzewodowe rozwiązanie konferencyjne DICENTIS zapewnia maksymalną elastyczność: mając rozwiązanie bezprzewodowe, można po prostu zmienić rozmieszczenie siedzeń w istniejącej sali konferencyjnej lub nawet ułatwić spotkanie w większej przestrzeni (np. Hali sportowej), aby uczestnicy mogli zachować dystans.

 

DICENTIS Wireless – przegląd funkcji

Standardowa technologia WiFi
Brak zakłóceń dźwięku
Urządzenia uczestników posiadają ekran dotykowy
Inteligentne zarządzanie siecią bezprzewodową
Nadmiarowa łączność bezprzewodowa

 

Do czyszczenia urządzeń konferencyjnych Bosch, w tym urządzeń z ekranem dotykowym, zalecamy stosowanie chusteczek nasączonych alkoholem (do 90% alkoholu izopropylowego).
Aby zapewnić dodatkową higienę, oferujemy jednorazowe piankowe osłony mikrofonów, które mogą być stosowane do wszystkich obecnych mikrofonów Bosch na wsporniku konferencyjnym. Pianki mikrofonowe można zamówić jako część zamienną.

Poprzedni
Głośnik BOSE S1 Pro+
Następny
Crestron – panele do rezerwacji sal konferencyjnych
Comments are closed.