• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded

Systemy sterowania

Poznaj nowoczesne systemy sterowania. BE SMART!

Systemy sterowania oraz innowacyjne technologie informatyczno-komunikacyjne zwiększają komfort, bezpieczeństwo i pozwalają na sterowanie praktycznie każdym urządzeniem w budynku i jego otoczeniu począwszy od monitoringu poprzez rolety po multimedia.

Systemy sterowania w inteligentnym budynku odpowiadają za wiele funkcji. Kontrolują urządzenia antywłamaniowe, klimatyzację, oświetlenie, otwierają i zamykają systemy przeciwsłoneczne, bramy. Ale to nie wszystko… Systemy sterowania dedykowane są do obsługi urządzeń audio-wideo zgromadzonych w danym budynku/pomieszczeniu. Doskonale sprawdzają się jako rozwiązania multiroom do dystrybucji muzyki oraz filmów z dysków sieciowych i serwerów. Obsługują projektory multimedialne, windy projektora, ekrany elektryczne, przełączniki sygnału (switcher lub matryca sygnałowa), odtwarzacze, magnetowidy, systemy wideokonferencyjne, wizualizery itp.

Dzięki nowoczesnym systemom sterowania korzystanie z elektroniki,  systemów multimedialnych czy automatyki budynkowej jest łatwe, wygodne i wyjątkowo intuicyjne… a stąd już tylko krok do absolutnej przyjemności.

Wybierz SMARTologię stosowaną!

Dzięki automatyce przejmiesz kontrolę nad urządzeniami jednym przyciskiem na panelu LCD, iPadzie, iPoda, iPhonie, tablecie, smartfonie lub innym urządzeniu mobilnym. System sterowania współpracuje z większością przeglądarek internetowych.

Połączenia pomiędzy urządzeniem mobilnym i centralnym systemem sterowania są specjalnie zabezpieczone. Dodatkowo system może wysyłać alert w postaci SMS-a lub e-maila o zainicjowanych czynnościach lub ważnych wydarzeniach. 

Postaw na niezawodne rozwiązania do zastosowań biznesowych, szkoleniowych, eventowych, domowych

System centralnego sterowania pozwala na łatwą i przyjazną obsługę systemów urządzeń, niezależnie od tego czy znajdują się w sali konferencyjnej, szkoleniowej, wykładowej, czy w domu.

Z myślą o złożonych instalacjach w hotelach, ośrodkach szkoleniowych i konferencyjnych, placówkach edukacyjnych, apartamentach, domach jednorodzinnych – wszędzie tam, gdzie wymagana jest pełna kontrola wielu pomieszczeń, oferujemy dodatkowo gamę sterowników, kontrolerów, czujników tworzących kompleksowy system sterowania.

Dzięki temu z poziomu specjalnego panela, pilota, komputera, smartfona, będziesz mógł ustawić dowolną funkcjonalność lub wywołać określone (zaprogramowane wcześniej)  sceny – makra, do których przypisane będą konkretne funkcje i ustawienia sterowanych urządzeń. W efekcie uzyskasz rozwiązanie, które dzięki bezawaryjności oraz intuicyjnej obsłudze pozwoli na wieloletnie bezproblemowe użytkowanie, bez konieczności angażowania osób trzecich (techników, programistów, informatyków itd.). 

Wybieraj tylko sprawdzone rozwiązania od sprawdzonych marek

W kontekście jakości jesteśmy bezkompromisowi, dlatego pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy są innowatorami w swojej branży. Wdrażając systemy sterowania dla naszych klientów, wykorzystujemy najlepsze obecnie rozwiązania, pochodzące od firm: AMX, CUE, CRESTRON, EXTRON i RTI.