• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded

Bosch PAVIRO – system nagłośnieniowy PA i dźwiękowy system ostrzegawczy DSO

Firma Bosch wprowadza do oferty nowy system nagłośnieniowy Paviro z certyfikatem EN54-16, będący połączeniem systemu nagłośnieniowego PA i dźwiękowego systemu ostrzegawczego. System koncentruje się na dostarczaniu dobrej jakości dźwięku i jest bardzo energooszczędny. Elastyczna, modułowa budowa systemu Bosch Paviro sprawia, że nadaje się zarówno do małej i średniej wielkości budynków biurowych, regionalnych portów lotniczych, hoteli, szkół zakładów produkcyjnych i innych. System oferuje najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku i zrozumiałość mowy jako system nagłośnienia i jednocześnie niezawodność jako system ewakuacji.

Paviro zawiera czterokanałową matrycę i może dystrybuować do czterech sygnałów audio jednocześnie do różnych stref nagłośnieniowych. Dodatkowo, poszczególne ogłoszenia w dowolnej strefie nie przerywają muzyki w innych strefach.

Tryby konfiguracji “podstawowy” i “ekspert” zapewniają łatwość obsługi i pozwalają na szybką budowę kompletnego systemu. Tryb podstawowy zawiera kreatora konfiguracji, który umożliwia zaprogramowanie systemu podstawowego w ciągu 30 minut. Tryb Ekspert zapewnia niemal nieograniczoną elastyczność w projektowaniu systemu i jest idealny do optymalizacji konfiguracji w bardziej złożonych i wymagających zastosowaniach.

Zarządzanie źródłami dźwięku i przełączaniem wejść wzmacniacza, zmniejsza liczbę wymaganych wzmacniaczy i tym samym zapewnia niższe koszty inwestycji początkowej.

Poprzedni
Bosch LC6-100S-L oraz LP6-S-L
Następny
No more posts