• integrate
  • innovate
  • experience
  • creative
Loaded

Najlżejszy i najmniejszy na świecie projektor laserowy

Firma Panasonic zaprezentowała najlżejszy i najmniejszy na świecie projektor laserowy RZ21K o jasności 20 000 lm. Model RZ21K został przygotowany do długotrwałych projekcji i nieprzerwanej pracy nawet w najtrudniejszych warunkach. Niewielkie rozmiary projektora i jego waga, pozwalają na wygodny montaż nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni. Projektor laserowy Panasonic RZ21K został zaprojektowany do pracy ciągłej, całodobowej, przez siedem dni w tygodniu, co w połączeniu z ograniczoną koniecznością konserwacji znacznie obniża koszty eksploatacji. Projektor przeznaczony jest do do prezentacji w dużych pomieszczeniach.

Projektor laserowy Panasonic RZ21K ma 3-chipowy procesor DLP™ zapewniający wysokiej jakości projekcję o dużej jasności i jednorodnych kolorach przez cały okres eksploatacji. Konstrukcja montażowa modelu RZ21K zapobiega zniekształceniom obrazu przez wibracje z zewnątrz.

Projektor charakteryzuje się całkowitą odpornością na kurz dzięki hermetycznie zaplombowanym modułom laserowym nieprzepuszczającym kurzu do środka oraz wyjątkowo skutecznej, pozbawionej filtrów konstrukcji projektora (pierwszej tego typu na świecie). Dodatkowo nowy trwały, odporny na kurz system optyczny gwarantuje stabilną projekcję nawet w mocno zakurzonych miejscach. To rozwiązanie i wysokowydajny system chłodzenia zapewniają 20 000 godzin pracy bez konieczności konserwacji (w standardowym trybie wyjścia źródła światła).

Mniejsze rozmiary i waga — zaledwie 49 kg.
Żywsze kolory — jasność 20 000 lm zapewnia wyjątkowe doznania wzrokowe.
Większa elastyczność — zgodność ze wszystkimi obiektywami z 3-chipowym procesorem DLP™ firmy Panasonic i możliwość zainstalowania pod dowolnym kątem.
Większa niezawodność — niespotykanie długotrwała jednorodność kolorów i wbudowany układ zapasowy.
Jeszcze wyższa jakość — wszystkie zalety projektora do prezentacji w dużych pomieszczeniach DZ21K na jeszcze wyższym poziomie!

źródło: business.panasonic.pl

Poprzedni
Panele Extron TLS do rezerwacji sal konferencyjnych
Następny
Nowe modele w serii D projektorów Sony